Aktuality (2)

Výroční schůze

Dne 31. ledna se uskuteční další schůze Benešovského běžeckého klubu. Všichni členové i členky obdržely do své mailové schránky pozvánku s termínem a přesným programem akce. Setkání všech členů proběhne na tradičním místě, tedy v salónku Benešovského Pivovaru.

Více infoZávod za Blanickými rytíři

Ani letos nechyběl v kalendáři běhů Podblanicka Zimní běh na Blaník. Tato akce se konala ji po 46!! V letošním ročníku závod dokončilo 457 běžkyň a běžců.

Více infoPřivítání roku 2020

I letos jsme přivítali Nový rok, tedy rok 2020, tradičním závodem na Konopišti. Letošní jubilejní 20. ročník absolvovalo celkem 269 běžců!! BBK měl na této tradiční akci početné zastoupení a podával slušné výkony. Své zástupce měl téměř ve všech kategoriích.

Více infoBBK má mistra republiky

BBK má v řadách i mistra republiky. Vlastně mistra a mistryni. Peter Stolárik a jeho čtyřnohá parťačka  Hot Chocolate Song si doběhli pro mistrovský titul v dogmaratonech.

Více infoBBK opět u Vltavy

Po loňské blamáži, kdy nedopatřením pořadatelé zaměnili kategorii u jednoho z týmů a BBK nakonec skončil na smolném čtvrtém místě. Tak letos se to podařilo. BBK přivezl bronz. Závod byl dramatický až do posledního úseku!!

Více infoPrvní závod roku 2019 opět s účastí BBK

Rokem 2018 jsme proběhli jakoby nic a už dorazil další rok v pořadí, 2019. Jak jinak mohou běžci strávit takovouto událost než během.

Více infoVltava run 2019

BBK se opět proběhne podél naší nejdelší řeky. Podařilo se zaregistrovat tým!!

Více infoBBK se proháněl okolo Konopišťského rybníka

Na 22. ročníku Konopišťské desítky si BBK vedl dobře. Rovná patnáctka běžců sbírala i medaile. Ještě aby ne, když běželi na své domácí půdě.

Více infoBBK bude závodit na domácí trati

Neděle 10. 6. bude patřit Konopišťské desítce, na kterou nás zve do svého panství sám arcivévoda František Ferdinand d’Este. Závod na nám velmi dobře známém místě.

Více infoBBK sjížděl Vltavu

Běžci BBK se zúčastnili známého štafetového běhu Vltava run, který si připsal již pátý ročník. Na tento netypický závod vyslal hned dvě mužstva. Oba týmy podaly skvělé výkony a předvedly své kvality. V nelítostném souboji Á-tým proti Bé-týmu se potvrdily zkušenosti Áčka, ale výkon Bé-týmu zasluhuje rovněž uznání.

Více info