Vltava run 2019

První listopadový den patřil registraci na známí štafetový závod Vltavarun 2019. Tento atypický závod si v příštím roce připíše již sedmý ročník. Žlutomodrá trika budou i v tomto ročníku u Vltavy k vidění. I letos se opakovala situace z minulého roku, kdy se startovní listina zaplnila během okamžiku. Jedna minuta a listina byla plná!! V šestém ročníku postavil BBK dokonce mužstva dvě. Jen pro připomenutí. Áčko obsadilo ve své kategorii nepopulární bramborový flek, což celkově vyneslo 15. místo. Béčka ukázala, že béčkovými rozhodně nebyli, protože dopluli do cíle na 15. místě v kategorii. V celkovém pořadí se usadili na 23. pozici. 
Á-tým reprezentovali Pavel Pospíšil, Petr Lebeda, Karel Pelikán, Vít Jahoda, Tomáš Pačák, Jakub Fejtek, Lenka Vacvalová a Lenka Křížová, která si na trati přivodila zranění a byla donucena v polovině závodu odstoupit. Za B-tým se představili Jiří Žaba, Jiří Jelínek, Peter Stolárik, Miloš Holada, Karel Říha, Jaroslav Lebeda, Jan Loquenz, Libor Tůma, Jindřich Slunéčko ml., Zdeněk Šedivý a Barbora Prchlíková.
Věřme, že sedmička je šťastné číslo. A tedy sedmý ročník přivede do týmu BBK paní Štěstěnu a mužstvo obsadí místo na bedně. Zůstane úspěšná sestava pohromadě?? Anebo dozná nějakou změnu?? Rozhodně je z čeho vybírat, protože v BBK jsou kvalitní běžci a běžkyně. Jedno je už nyní jisté. Role kapitána je již obsazena! Na Šumavu, do sedmého ročníku přivede družstvo tradiční kapitán, a tím není nikdo jiný než Pavel Pospíšil. Přejeme zkušenému kapitánovi, aby poskládal silný tým, který se vrátí jako vítězný.