Konopišťská běžecká liga

Projekt vznikl jako výzva pro obyvatele nejen Benešovska, ale celé ČR během karantény a koronavirových opatření, aby neseděli jen ve svých domovech, ale aby se v rámci dodržování určitých pravidel daných vládními a hygienickými opatřeními hýbali. Pohyb a sport přispívá nejen k fyzickému, avšak zvláště nyní i duševnímu zdraví. O co vlastně jde??
Každý účastník si sám anebo někým blízkým změří čas, který potřebuje na překonání vzdálenosti jednoho okruhu okolo Konopišťského rybníku. Jaká jsou pravidla?? V podstatě velmi jednoduchá. Odstartovat může závodník odkudkoli. Toto místo bude zároveň i jeho cílem, tak je tu velká možnost pro taktizování. Směr je pevně daný. Od divadla, k Žofiině mostu a následně k hrázi (viz. mapa). Následně vyplníte on-line hlášení se svými údaji a časem na www.sport-reg.cz, u on-line registraci u tohoto závodu. Pozor!! Cítíte, že máte na víc?? Svůj čas si můžete až 2x opravit. Liga probíhá od 15.4. do 31.10.. Nový lepší čas můžete poslat p. Pelikánovi na e-mail karel.peli@seznam.cz.
Startovné je 50,- Kč a je určeno na charitativní účely. Komu přesně částka poputuje, bude zveřejněno nejpozději v průběhu léta. Pravděpodobně to bude podobně jako u Benešovské Běžeckého Festivalu mladší osoba z okresu Benešov.
Podrobnější informace naleznete v propozicích běžecké ligy. Již jsou známy i první výsledky. Průběžné pořadí naleznete po kliknutí na výsledky
Pojďte tedy ukázat, co ve vás je a podpořit dobrou věc.